BackBack
-52%

Katёr orё trajtim nё çift tek Luna Piena: Masazh (30 minutaX2) + Sauna + Jakuzi + Pije + Fruta; Ambjent privat.

Lek 10,000.00 Lek 4,800.00

Kuponi skadon në datë 28 Shtator 2018 Quhet Luna Piena.Ndryshe nga ç’mund tё mendoni, nuk ёshtё hotel por, njё qendёr estetike ndryshe, me ambjente tё ndara pёr shёrbime e shlodhje. Kushtet janё fantastike...

SKU: N/AKategoritë: Home page Etiketa: sherbim
Përshkrimi
Kuponi skadon në datë 28 Shtator 2018

Quhet Luna Piena.

Ndryshe nga ç’mund tё mendoni, nuk ёshtё hotel por, njё qendёr estetike ndryshe, me ambjente tё ndara pёr shёrbime e shlodhje. Kushtet janё fantastike dhe çdo pajisje është shumë e re.

Trajtim special, kushte bashkёkohore, privatёsi maksimale, paisje tё reja (higjenё e siguruar me filtra ekologjikё, antialergjike)... kёnaqesi!!!

E veçanta e kёsaj oferte (dhe kёsaj qëndre) ёshtё qё, pёrvec çmimit bujar pёr shumё shёrbime njёherёsh, ju ofron edhe mundёsinё e pushimit (pёr 4 orё ) nё njё shtrat fantastik rrethuar me perde pёr dy vetё. Tek koka e shtratit do tё keni fruta dhe pije freskuese sipas dёshirёs, zbukurime me qirinj dhe petale trёndafili . Nёse do ju duhet diçka shtesё, ju sigurojme se do ju ofrohet me cmim tё ulur. Pёr  4 orё e gjithё qendra do jetё e juaja (private)!!!

Vlerësime

Vlerësime nga klientët

Bazuar në 3 vlerësime Shkruaj një vlerësim
Pagesat & Kuponat

Pas çdo porosie tek 123.al, ju do të pajiseni me një kupon dixhital ose fizik, në varësi të llojit të porosisë.

Është e rëndësisshme të kuptoni se vetëm ky kupon do të mund t'ju mundësojë përfitimin e shërbimit tek biznesi përkatës.

Pasi të pajiseni me kuponin përkatës, lutemi sigurohuni që mbani shënim datën e skadencës, pasi kjo e fundit paraqet afatin maksimal për përdorimin e kuponit që keni përfituar. Pas kësaj date, kuponi bëhet i pavlefshëm dhe një rimbursim parashë është i pamundshëm.